Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 3 Boyut Lgs 8.Sınıf

TC inkılap 3 BoyutTC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 3 Boyut Lgs 8.SınıfTudem, 3 Boyut, Lgs, 8.Sınıf, TC İnkılap

Liste Fiyatı : 55,00TL
Taksitli fiyat : 9 x 6,72TL
9786052851067
548638
TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük  3 Boyut Lgs 8.Sınıf
TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 3 Boyut Lgs 8.Sınıf TC inkılap 3 Boyut Tudem, 3 Boyut, Lgs, 8.Sınıf, TC İnkılap
Tudem Eğitim
55.00

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 3 Boyut Lgs 8.Sınıf

Ortaokulda başarının yeni adı: 3 Boyut

5, 6, 7 ve 8. sınıflar için; Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler / T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük branşlarında hazırlanan 3 Boyut kitapları, öğrencilerin derslerdeki yetkinliğini artırırken okuldaki başarısını da yükseltiyor.

Bilgi grafikleri, pekiştirici alıştırmalar-etkinlikler ve beceri temelli yeni nesil testler içeren 3 Boyut kitapları; Milli Eğitim Bakanlığının yıllık planına göre bölümlenen 8 sayfalık föylerden oluşuyor. Kitapların 8 sayfalık föylerden oluşması kullanım ve taşıma kolaylığı sağlıyor. 3 Boyut kitaplarının ön kapak içlerinde, ünite ve konulara göre bölümlenen föy planı yer alıyor. Yanıt anahtarları ise kitapların sonundaki föyde bulunuyor.

3 Boyut, sadece öğrencilerin değil öğretmenlerin de işini kolaylaştırıyor. Öğretmenler, öğretim programlarını destekleyici nitelikte hazırlanan föyler ile sınıflarında konu özeti yapabiliyor; alıştırma ve örnek soru çözümleri sayesinde konuları pekiştirebiliyor; yeni nesil testler ile öğrencilerin beceri ve yeterliliklerini kolayca görebiliyor.

Sınıfında 3 Boyut kitaplarını kullanan öğretmenler, kendilerine verilen akıllı dijital asistan AKAS şifresi sayesinde, kitap içeriklerini akıllı tahtaya yansıtarak eğitimde teknolojiyi rahatça kullanıyor.

Kapat